Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

  Celkem hlasů: 0
  Info blok

  KRONE

  Největší část výrobního portfolia Krone tvoří plachtové návěsy, které Krone nabízí v provedení s třístrannou shrnovací plachtou s bočnicemi i bez nich nebo s celoshrnovací plachtou v provedení splňujícím normu TIR. Krone dodává i variantu s pevnou střechou žádanou pro některé speciální aplikace. Plachtové návěsy značky se vyznačují velmi nízkou pohotovostní hmotností, například nejběžnější typ Profi Liner váží 6200 kg a velkoobjemový Mega Liner jen 6500 kg.

  Krone samozřejmě dodává tyto návěsy také jako otevřené plato bez bočnic, osazené předním čelem nebo jako valník s bočnicemi. Velkou výhodou, oceňovanou zákazníky napříč Evropou, je standardní vybavení plachtových návěsů děrovaným obvodovým lemem Multilock, které umožňuje uchytit popruhy pro zajištění nákladu každých 10 cm. Díky tomu může přepravce nakládat i takový náklad, u kterého běžný počet a provedení upínacích prvků nepostačuje pro jeho bezpečné zajištění. I v případě návěsu s bočnicemi lze Multilock využít, protože Krone vyvinulo speciální kurty s plochými konci, pro použití na těchto návěsech bez nutnosti sklápění bočnic. Nástavby plachtových návěsů od Krone jsou standardně certifikovány dle normy EN 12 642 CODE XL.

  Krone dodává také prachotěsné skříňové návěsy Dry Liner, v provedení s nástavbou z překližky nebo s ocelovou nástavbou. V nabídce najdeme současně i izotermické skříňové návěsy. Velmi důležitým segmentem pro Krone jsou chladírenské návěsy, pro jejichž produkci Krone postavilo novou továrnu v německém Lübtheenu. V této továrně Krone vyrábí chladírenské návěsy s ocelovým opláštěním, zatímco v dánském Hvamu vyrábí návěsy v provedení GRP. Návěsy z Lübtheenu se vyznačují špičkovými izolačními vlastnostmi díky zcela nově vyvinuté technologii.

  Důležitou součástí výrobního programu jsou výměnné nástavby na nákladní vozidla, kterých Krone ročně vyprodukuje přes 10 000 kusů. V dnešní době Krone nabízí výměnné nástavby v plachtovém provedení nebo ve skříňovém provedení. Skříňové nástavby lze dále rozdělit na provedení z hladké nebo profilované oceli, s překližkovými stěnami nebo v provedení s jednoduchou izolací. Navíc jsou možné i různé kombinace uvedených materiálů, například nástavba s jednou ocelovou stěnou a druhou stěnou se shrnovací plachtou. Všechna provedení jsou k dispozici v délkách 7,15 m, 7,45 m nebo 7,82 m. Navíc k těmto variantám nabízí Krone i délku 13,62 metrů. Zákazník si může vybrat ze široké palety dostupné výbavy, od zámkových otvorů na vnitřní straně bočních stěn, přes dvojitou podlahu až ke speciálním typům sklopných podlah.